انصراف مسعود کیمیایی از جشنواره فیلم فجر

مسعود کیمیایی شب گذشته در واکنش به انتخاب شهاب حسینی به عنوان داور چهلمین جشنواره فیلم فجر از شرکت در این دوره انصراف داد. 

پایگاه خبری مطبوعات فارس به نقل از ایلنا، شب گذشته پولاد کیمیایی بازیگر فیلم سینمایی «خائن کشی» در صفحه شخصی خود خبر از انصراف در چهلمین جشنواره فیلم فجر داد و ساعتی بعد مسعود کیمیایی نیز با انتشار متنی‌، عدم حضور خود در جشنواره فجر را اعلام کرد. به نظر می‌رسد علت اصلی این انصراف به خبر اعلام اسامی هیات داوران جشنواره در این دوره بازمی‌گردد. حضور شهاب حسینی در میان اعضا هیات داوران جشنواره موجب شده تا پولاد و مسعود کیمیایی تصمیم به ترک جشنواره فجر بگیرند.

ماجرا به سال ۹۸ بازمی‌گردد که مسعود کیمیایی در پی التهابات رخ داده پس از سقوط هواپیمای اوکراینی تصمیم گرفت فیلم خودش (خون شد) را از جشنواره سی و هشتم فجر بیرون بکشد. در پی این اقدام، شهاب حسینی در نشست خبری فیلم «شین» که در جشنواره برگزار شد، موضع تندی نسبت به کیمیایی گرفت و فیلم‌های اخیر او را ناموفق و مخاطب آزار توصیف کرد. این اظهارنظر با واکنش تندی از طرف سینماگران مواجه شد و از آن روز اختلاف میان این دو چهره سینمایی بالا گرفت.

برچسب ها :
 
از   4   رای
3.02

عکس های خبر

نظرات