برخی نرخ‌های سرویس‌ مدارس انتشار یافته در شیراز غیر واقعی است

رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل مسافر شهرداری شیراز از ساماندهی سرویس مدارس در سال تحصیلی جاری خبرداد و گفت: در هفته اخیر شاهد انتشار جدول غیرواقعی نرخ سرویس مدارس بودیم و عده‌ای با تغییرات و افزایش غیرواقعی نرخ سرویس مدارس باعث ایجاد مسأله و سردرگمی مردم شده‌اند.

پایگاه خبری مطبوعات فارس: پیمان باباخانی روز دوشنبه در این باره گفت: با توجه به مشکلات ناشی از بیماری کرونا و جدیت مدیریت شهری در ساماندهی سرویس مدارس در سال تحصیلی جدید، اقدامات لازم جهت کارشناسی و تصویب نرخ سه ماه زودتر از سنوات گذشته انجام شده است.

وی ادامه داد: بررسی‌ها و کارشناسی‌های لازم در خصوص نرخ سرویس مدارس از اسفندماه سال گذشته در دستور کار قرارگرفته و با پیگیری‌های انجام‌شده و همکاری صمیمانه شورای شهر نرخ پیشنهادی در تیرماه مصوب و مورد تائید فرمانداری قرار گرفت.

رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل مسافر شهرداری شیراز تصریح کرد: در هفته اخیر شاهد انتشار جدول غیرواقعی نرخ سرویس مدارس بودیم و عده‌ای با تغییرات و افزایش غیرواقعی نرخ سرویس مدارس باعث ایجاد مسأله و سردرگمی شده‌اند.

باباخانی با رد نرخ‌های غیرواقعی منتشرشده در فضای مجازی گفت: تمامی مساعی لازم برای دقت بیشتر هزینه‌ها صورت گرفته و تلاش شد تا نرخ سرویس مدارس به واقعیت هزینه‌ها نزدیک‌تر شده و رضایت بیشتر رانندگان سرویس و همچنین اولیای دانش‌آموزان را جلب کنیم.

او با دعوت از رانندگان جهت حضور بیشتر در سرویس مدارس از اولیا و رانندگان خواست تا جدول نرخ مصوب را از طریق سایت شهرداری شیراز، سایت سازمان حمل‌ونقل مسافر یا مدارس و شرکت‌های حمل‌ونقل مجری سرویس مدارس پیگیری کنند.

برچسب ها :
 
از   0   رای
0

عکس های خبر

نظرات