دستگیری کلاهبردار 20 میلیارد تومانی در فارس

فرمانده انتظامی داراب فارس از دستگیری فردی در این شهرستان خبر داد که با ترفند ایجاد اشتغال مبلغی بالغ بر 20 میلیارد تومان از شهروندان کلاهبرداری کرده بود.

پایگاه خبری مطبوعات فارس به نقل از ایسنا؛ سرهنگ علیرضا نوشاد چهارشنبه ۱۸ خرداد به خبرنگاران گفت: در پی وصول نیابت قضائی از شهرستان شیراز مبنی بر جلب و دستگیری فردی به اتهام کلاهبرداری به ارزش ۲۰۰ میلیارد ریال، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی پاسگاه "رستاق" داراب با انجام اقدامات اطلاعاتی مخفیگاه این کلاهبردار حرفه‌ای را در یکی از روستاهای حوزه استحفاظی شناسایی و در یک عملیات ضربتی وی را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی داراب ادامه داد: تحقیقات ابتدایی مامورین نشان داد، متهم از سال گذشته چند شرکت تاسیس کرده و تحت عنوان اشتغال‌زایی، مبالغ زیادی به عناوین مختلف از شهروندان کلاهبرداری کرده است.

نوشاد با بیان اینکه متهم که از ۲۲۰ نفر کلاهبرداری کرده بود، برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد، گفت: مردم در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک آن را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش دهند.

برچسب ها :
 
از   1   رای
3

عکس های خبر

نظرات