در مخابرات افزایش تعرفه نداشتیم

مطبوعات فارس:  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: افزایش تعرفه در اپراتورهای همراه در حوزه اینترنت لحاظ شده و در حوزه مخابرات هیچ تعرفه ای افزایش نداشته است و تنها هزینه حداقل کارکرد برای خطوط تلفن ثابت با مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات و تایید ستاد تنظیم بازار و سایر مراجع افزایش یافته است که در قیاس با عدم افزایش تعرفه های تلفن ثابت طی ۱۰ سال اخیر رقم چندانی نیست.


به گزارش خبرنگار سیتنا، آیین رونمایی از موتور سیکلت‌های برقی موزعین شبکه پستی کشور، با حضور مدیرعامل شرکت ملی پست، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و معاونین وزارت ارتباطات، رئیس سازمان محیط زیست و تنی چند از اصحاب رسانه امروز اول بهمن در محل موزه ملی ارتباطات، برگزار شد.

عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوال خبرنگار سیتنا پیرامون افزایش تعرفه‌های اپراتورهای همراه و تعرفه‌های تلفن ثابت و میزان درآمدی که از این افزایش تعرفه تا کنون دریافت شده است، گفت: افزایش تعرفه در اپراتورهای همراه در حوزه اینترنت لحاظ شده و در حوزه مخابرات هیچ تعرفه ای افزایش نداشته است و تنها هزینه حداقل کارکرد برای خطوط تلفن ثابت با مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات و تایید ستاد تنظیم بازار و سایر مراجع افزایش یافته است که در قیاس با عدم افزایش تعرفه های تلفن ثابت طی ۱۰ سال اخیر رقم چندانی نیست.

وی ادامه داد: تعهدی که از شرکت مخابرات ایران گرفتیم و جز الحاقیه پروانه آنها شده است این بود که بخش قابل توجهی از این درآمد را صرف توسعه زیرساخت ها و ارتقای شبکه انتقال در استان‌ها کنند و همچنین ۱.۵ پورت فیبرنوری در تعهد شرکت مخابرات ایران در سه سال آینده آمده است که باید از این طریق، هزینه های خود را تامین کند. / مخابرات منطقه فارس

برچسب ها :
 
از   0   رای
0

عکس های خبر

نظرات