توزیع بیش از ۳۵ هزار تن مرغ منجمد در استان فارس

مدیر کل پشتیبانی امور دام استان فارس با تاکید بر اینکه توزیع مرغ منجمد در این استان تا زمان تنظیم بازار ادامه دارد، گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بالغ بر ۳۵ هزار و ۳۰ تن مرغ منجمد توزیع شده است. 

سید محمدرضا سعادت روز سه شنبه با بیان اینکه دوره جدید توزیع مرغ منجمد با هدف تنظیم بازار از نوزدهم شهریورماه آغاز شده است افزود: از آن زمان تاکنون ۵۰۰ تن مرغ منجمد به قیمت ۴۸ هزارتومان به بازار مصرف استان فارس تزریق شده است.

به گفته وی؛ میزان قابل توجهی مرغ منجمد در سردخانه های ملکی و استیجاری اداره کل پشتیبانی امور دام استان دام استان فارس ذخیره سازی و در زمان مورد نیاز به منظور تعادل بخشی قیمت ها توزیع می شود.

سعادت بیان کرد: توزیع مرغ منجمد از طریق تعاونی‌های مصرف دستگاه اجرایی، فروشگاه زنجیره ای، توزیع اینترنتی، کاسبان امین و فروشگاه منتخب صنف مرغ و تخم مرغ و توزیع سیار در مناطق حاشیه ای و کم برخوردار انجام می شود.

او اظهار کرد: روزانه ۱۰ تا ۱۵ تن مرغ منجد توسط پنج کامیون ویژه حمل مواد پروتئینی به صورت سیار توزیع می شود.

مدیر کل پشتیبانی امور دام استان فارس با اشاره به اینکه مرغ مورد نیاز فروشگاه های عرضه، تعاونی مصرف، ادارات، مراکز عمده مصرف اعم از بیمارستان‌ها، مراکز آموزشی، پادگان‌ها، زندان‌ها و... قابل تامین است، گفت: نمایندگان مراکز مذکور با مراجعه و معرفی کتبی این اداره کل قابل تامین می باشد.

برچسب ها :
 
از   2   رای
2.5

عکس های خبر

نظرات