پیکر دکتر فرح پیرویان پزشک مدافع سلامت در شیراز تشییع شد

آیین تشییع پیکر دکتر «فرح پیرویان» پزشک فوق تخصص قلب کودکان که به علت کرونا جان خود را از دست داد ، با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز روز سه شنبه برگزار شد. 

00 : 16 سه شنبه 23 شهریور 1400

رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این آیین ضمن تسلیت درگذشت دکتر «فرح پیرویان» پزشک فوق تخصص قلب اطفال شیراز که بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داد، دکتر پیرویان را از شهدای راه سلامت و از پزشکان متعهد و با اخلاق دانشگاه خواند که سال های حیات خود را صرف خدمت به بیماران کرد.

مهرزاد لطفی با گرامیداشت یاد و خاطره مرحومه دکتر پیرویان افزود: این چنین افرادی که در راه سلامت جان خود را از دست می دهند، آمرزیده هستند، چرا که زندگی آنان مملو از عشق و خدمت به همنوع است.

او با اشاره به پیگیری های روزانه اعضای ستاد دانشگاهی مدیریت کرونا در خصوص سلامت دکتر پیرویان و حضور تیم پزشکی قوی برای درمان آن مرحومه، ابراز امیدواری کرد تمامی فرزندان خانواده سلامت که در این بحران، قهرمانانه در سنگر خدمت جهاد می کنند، با سلامت کامل از این روزهای بحرانی گذر کنند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه دانشگاه تلاش دارد تا هر چه سریع تر تمام مردم فارس را در برابر کروناایمن کند، ابراز امیدواری کرد با واکسیناسیون گسترده ای که در حال انجام است، بتوانیم هر چه زودتر کرونا را کنترل کنیم تا روزانه شاهد داغدار شدن خانواده ها نباشیم.

دکتر لطفی این ضایعه دردناک را به خانواده مرحومه دکتر«فرح پیرویان» و جامعه پزشکی فارس تسلیت گفت.

آیین تشییع پیکر دکتر «فرح پیرویان» صبح امروز، بیست و سوم شهریور، با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مسوولان، مدیران، اساتید و کارکنان دانشگاه در بیمارستان نمازی برگزار شد.