صورتحساب تلفن ثابت از طریق سامانه 2000 پرداخت نموده و از مزایای آن بهره مند شوید

مدیر مخابرات منطقه فارس ضمن تاکید بر مزایای سامانه 2000 برای پرداخت صورتحساب اظهار داشت: پس از قطع تلفن با پرداخت صورت حساب تلفن ثابت از طریق سامانه 2000 هزینه وصل مجدد از شما دریافت نخواهد شد. 

پایگاه خبری مطبوعات فارس: پرستو برکتی- مهندس ایزدی ضمن اعلام خبر فوق افزود: در زمانی که تلفن ثابت به علت عدم پرداخت صورتحساب قطع می گردد مشتریان با پرداخت صورت حساب از طریق سامانه 2000 از پرداخت هزینه وصل مجدد معاف خواهند بود.

وی افزود: پیشنهاد ما این است که مردم شریف استان در زمان شیوع ویروس کرونا جهت جلوگیری از انتشار بیمای و در زمان های دیگر به منظور مدیریت زمان و ممانعت از رفت و آمدهای غیر ضرور و کمک به حفظ محیط زیست از سامانه های غیر حضوری شرکت مخابرات ایران استفاده نمایند.

مهندس ایزدی در معرفی سامانه ها بیان کرد: درگاه " مخابرات من" که در سایت شرکت مخابرات ایران برای ثبت نام، مشاهده و پرداخت صورتحساب، صدور قبض دوره و میان دوره خلاصه کار کرد در نظر گرفته شده است سامانه ی کاملی جهت انجام کارهای مخابراتی می باشد و کد دستوری #2020* نیز راهی آسان جهت ثبت خرابی ، پرداخت صورت حساب و خدمات پیش ثبت نام تلفن ثابت می باشد.

برچسب ها :
 
از   0   رای
0

عکس های خبر

نظرات