دایری بیش از 12 هزار تلفن ثابت در سطح استان فارس از ابتدای سال جاری

مدیر مخابرات منطقه فارس، ضمن اعلام خبر فوق افزود: با توجه به عدم تغییر تعرفه های تلفن ثابت پس از 17 سال و همچنین گرانی هزینه ای نگهداری این خطوط، دایری تلفن ثابت همچنان در اولویت مخابرات منطقه فارس قرار دارد. 

پایگاه خبری مطبوعات فارس: به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه فارس، مهندس ایزدی، مدیر منطقه اظهار داشت: دایری بیش از 6 هزار تلفن ثابت در شیراز و نزدیک به 7 هزار تلفن ثابت در سطح شهرستان های فارس یکی از دستاوردهای مخابرات منطقه فارس در سطح استان می باشد .

وی افزود: در حال حاضر تعداد بیش از یک میلیون و هفتصد هزار تلفن ثابت در سطح استان فارس مشغول به کار می باشد.

مهندس ایزدی در خصوص نحوه ثبت نام تلفن ثابت در استان بیان کرد: هم استانی های گرامی که درخواست ثبت نام تلفن ثابت دارند می توانند با مراجعه به نزدیک ترین دفتر پیشخوان دولت در سطح شهر نسبت به ثبت نام تلفن ثابت فدام نمایند.

وی افزود: راه دیگر ثبت نام تلفن ثابت مراجعه سایت مخابرات منطقه فارس به آدرس fars.tci.ir و انتخاب گزینه "فروش تلفن ثابت" ثابت می باشد.

مدیر مخابرات منطقه فارس با تاکید بر اهمیت سرعت در وصل تلفن ثابت در مناطقی از سطح شهر که امکانات وجود دارد اظهار داشت: تمام تلاش همکاران ما در راستای خدمت رسانی هر چه بیشتر به مردم شریف استان می باشد و در مکان هایی از سطح شهر که امکانات فنی دایری تلفن ثابت وجود دارد کم تر از 3 روز تلفن مورد نظر دایر می گردد.

برچسب ها :
 
از   0   رای
0

عکس های خبر

نظرات