​رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز خبر داد

ساخت ۱۲ المان مزین به سردیس شهدا در شیراز

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز از آغاز ساخت دوازه المان جدید مزین به سردیس شهدا در این کلانشهر خبر داد.

پایگاه خبری مطبوعات فارس: به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، محمدرضا زندیه گفت: زنده نگاه داشتن نام و یاد شهدا یکی از رسالت‌های همگانی است و در همین راستا طراحی و ساخت المان‌های مزین به سردیس دوازده شهید والامقام در دستور کار این سازمان قرار گرفته است.
وی با اشاره به اقدامات گسترده در خصوص پاسداشت مقام شامخ شهدا در زیبا سازی شهر شیراز، افزود: سازمان سیما، منظر وفضای سبز شهری همواره نسبت به این موضوع توجه و اهتمام ویژه‌ای داشته که از جمله می‌توان به طراحی، ساخت و نصب اِلمان شهدا، اجرای نقاشی‌های دیواری، چاپ و نصب تابلو و بنرهای تصاویر شهدا در معابر اشاره کرد.
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز خاطرنشان کرد: در همین راستا طراحی و ساخت سردیس شهید سرلشکر پاسدار عبدالرسول استوار محمودآبادی به عنوان اولین المان از این مجموعه آغاز شده و تلاش می‌کنیم این سردیس همزمان با سالگرد شهادت این شهید والامقام در یکی از محورهای اصلی شهر جانمایی و نصب شود تا حداقل توجه در حق چنین مردان بزرگی داشته باشیم.

برچسب ها :
 
از   0   رای
0

عکس های خبر

نظرات