رئیس کل دادگستری فارس:

مماشات با تخلف یک فرماندار در فارس کذب است

حجت الاسلام سید کاظم موسوی بیان کرد: پرونده مذکور در جریان رسیدگی است و از سوی شعبه مربوطه برای روزهای آتی وقت رسیدگی تعیین شده است. 

مطبوعات فارس/ به نقل از روابط عمومی دادگستری فارس، او افزود: همین امر از کذب بودن خبر مذکور و عدم اطلاع کافی و اِشراف حقوقی برخی افراد اظهار نظر کننده حکایت دارد.

رئیس کل دادگستری فارس با تأکید بر اینکه پیگرد قضایی نسبت به منتشر کنندگان این خبر در دستور کار قرار خواهد گرفت، تصریح کرد: دستگاه قضایی همواره با استقلال رأی و تصمیم و به دور از هر گونه دیدگاه سیاسی به پرونده‌ها رسیدگی کرده و هیچگاه مرعوب هیچ فشار سیاسی ، جناحی و رسانه‌ای نشده و نخواهد شد.

موسوی همچنین با اشاره به اینکه در هیچ بخشی از خبر منتشر شده منبع قابل قبولی برای ادعاهای مطرح شده ذکر نشده است، گفت: انتشار این دسته از اخبار بی پایه در ایامی که دستگاه قضایی در برخورد قاطع با فساد یکه تاز میدان مبارزه با فساد است و عملکرد مناسبی را در حوزه‌های گوناگون از خود بر جای گذاشته نشان از عدم آگاهی‌های حقوقی و آشنایی با روند رسیدگی‌های قضایی برخی در راستای زیر سوال بردن خدمات قوه قضاییه در دوران تحول قضایی دارد.

برچسب ها :
 
از   0   رای
0

عکس های خبر

نظرات